0

Sot, djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani feston ditëlindjen.

Prindërit i kanë bërë atij një festë dhe me këtë rast kanë realizuar edhe një set fotografik, përcjell ORAinfo.

Në këtë ditë të rëndësishme ata kanë marrë urime të shumta.

E një ndër më të veçantat duket të jetë ai i Robertit për nipin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE