0

Korab Shaqiri është tani një ndër kantautorët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm shqiptarë.

Ndonëse u bë i njohur si djali i këngëtarit, Ilir Shaqiri, më vonë famën e madhe e arriti vetë si këngëtar e më vonë si kantautor i suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Ai nuk lë pa u përfolur edhe për jetën private. Ai tani është i martuar dhe ka një djalë.

Djali i tij sot festoi ditëlindjën, e Korabi nuk hezitoi të postojë foto në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE