0

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Ledri dhe Sara e kanë pagëzuar vajzën e tyre me emrin Poem Blu.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/sara-hoxha-ben-sikur-i-plasin-ujerat-ledri-pre-e-kameres-se-fshehur?t=40″]

Sot nusja e Milot Rashicës ka publikuar një foto ku shihet djali i futbollistit duke u kujdesur për vajzën e Ledrit.

E këtë moment Belkiz nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAvip/

SHPËRNDAJE