0

Kështu pozon djali i Milotit dhe Belkizes.

Belkiz Kera gruaja e futbollistit të njohur kosovar, Milot Rashica dhe njëherit edhe nëna e djalit të tij, Tianit është mjaft aktive në rrjete sociale dhe herë pas here ndan fotografi nga përditshmëria e saj.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një imazh shumë të ëmbël të familjes së saj, ku shihet me bashkëshortin e saj dhe djalin, Tianin.

Ata duken shumë të lezetshëm dhe të lumtur.

SHPËRNDAJE