0

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Anita Mucaj janë një çift jo pak i përfolur në publik e në media.

Ata janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze, përcjell ORAinfo.

E sot, djali i tyre i madh feston ditëlindjen.

Ai duket se është rritur shumë dhe mbush 15 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE