0

Korab Shaqiri është tani një ndër kantautorët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm shqiptarë.

Ndonëse u bë i njohur si djali i këngëtarit, Ilir Shaqiri, më vonë famën e madhe e arriti vetë si këngëtar e më vonë si kantautor i suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Ai nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidmos në Instagram

Sot, ai ka publikuar një foto interesante ku shihet se djali i tij po i ngjan shumë babait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE