0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Joni duke luajtur me shokun e tij.

Duket se ky moment po i pëlqen shumë edhe këngëtares në fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE