0

Edona Llaloshi dhe vëllai i saj Miloti janë muzikantët që për vite i kontribuan muzikës së mirëfilltë shqipe.

Ata tani janë më pak aktivë me projekte të reja, mirëpo, janë shumë të angazhuar në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Që të dy tani janë prindër shumë të përkushtuar dhe këtë e shohim në fotot që i postojnë.

Sot, djali i Edonës ka ditëlindjen, e Miloti zgjodhi foton dhe mbishkrimin më të bukur për ta uruar nipin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE