0

Dani të dielën fejoi djalin e tij të vetëm.

Ceremoninë e fejesës e kanë bërë në Sudei ku edhe jeton nusja e djalit të tij, shkruan ORAinfo.

Ishte padyshim nusja e tij ajo që shkëlque në mbrëmjen e djeshme.

E sot Andi ka publikuar pamje të reja nga fejesa e tij, ajo është një foto ku shihet ai bashkë me nusën dhe me babain./ORAinfo/

SHPËRNDAJE