0

Para pak muajve, si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jetë zëvendës ministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i ish kryeparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan, Meritën dhe dy djemtë.

Sot, djali i tij feston ditëlindjen e 12-të e nëna e tij ka shkruar një urim prekës për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE