0

Publiohet fotoja e parë bashkë e ‘Çënarit’ me djalin, kaq shumë ngjajnë babë e djalë

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolahan Saiysman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin, Efehan, përcjell ORAinfo.

Almeda dhe Tolga kanë publikuar shumë imazhe q nga dita më e veçantë e jetës së tyre.

Dhe sot, ata kanë publikuar një foto ku shihet ‘Çënari’ me djalin në krahë e që duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE