0

Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media e në publik.

Përveç me këngët e saj është jeta private ajo që e bëri shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar me burrë maqedonas 50 vjeçar dhe ka një djalë.

E djali i saj duket se është rritur shumë e këtë po e vërejmë në fotot që i publikon.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me djalin e saj mirëpo, ai tani edhe po ecë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE