0

Gëzimja dhe Hamza sonte po martohen.

Ata kanë realizuar edhe fotosesionin e dasmës.

Ata tashmë kanë publikuar pamjet e para së bashku, shkruan ORAinfo.

Të dy po duken shumë bukur me pozat që kanë marrur.

Të gjitha fotografitë janë shumë artistike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE