0

Familja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga publikun shqiptar dhe mediet rozë.

Para një muaji, ajo martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën e dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Tani, çifti kanë shkuar për pushime në Amerikë ku po e shijojnë muajin e mjaltit.

E nga atje, Gëzimja ka publikuar një video ku shihet se në sfond dëgjohet kënga e Remzies për qefin e tyre,

Remzia nga gëzimi e ka ripostuar në instastory duke i falënderuar ata./ORAinfo/

SHPËRNDAJE