0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto, ku shihet e shtrirë dhe nuk po duket aq mirë.

Duket se ditët e fundit të shtatzënisë, e kanë lodhur paksa Kaltrinën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE