0

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vejçar dhe me të ajo tani ka një djalë.

Ajo njihet për jetën luksoze e këtë e dëshmon me fotot që i poston.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në ditë me diell, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj për ditë me borë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE