0

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër si reja e Shyhrete Behlulit.

Tani Learta Jakupi është suhmë e përfolur në publik e media rozë e kjo për shkak të paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e përkushtuar në familje dhe në profesion, Learta nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet mbesa e saj e vogël dhe e cila sot ka ditëlindjen, Learta e ka uruar atë duke e quajtur sheqerkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE