0

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovarë.

Ajo para pak javëve martoi djalin e saj të vetëm dhe për këtë bëri dasmë të madhe, përcjell ORAinfo.

Remzia krahas muzikës vazhdon të jetë shumë e pranishme edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video, ku shihen disa meshkuj duke e kënduar me def emrin e saj.

E kjo duket se i ka pëlqyer shumë Remzies, e cila e ka ndarë videon edhe me ndjekësit e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE