0

Riola Hamzaj u bë e njohur në publik si vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo sot ka diplomuar në fushën e arkitekturës dhe gjatë kësaj ceremonie kanë shkuar ta mbështesin familja e saj, përcjell ORAinfo.

Kunata e saj, Gëzimja ka publikuar një foto nga momenti i diplomimit.

E duket se Riola ka shkëlqyer në ditën e sotme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE