0

Tea dhe Bearti kanë konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse ajo kishte dal si çift me Andin nga emisioni, por që këto gjëra i ka sqaruar me disa video te publikuara nga vet ajo.

Gjithashtu ajo ka postuar edhe një foto me kunatën, Idea, të cilat kanë shumë ngjashmëri me njëra tjetrën.

Idea Rexhepi dikur ishte zgjedhur si maturantja me e bukur në Kosovë.

Gjatë ditëve të fundit Tea ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të lidhjës me Beartin dhe akuzave kundër emisionit “Për’puthen”.

SHPËRNDAJE