0

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj.

Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë foto dhe video me të dashurin e saj.

Dje ndërkaq, këngëtarja ka publikuar një fotografi duke u puthur me të.

“Përgjithmonë”, ka shkruar këngëtarja në foton ku shihet me të fejuarin.

SHPËRNDAJE