0

Para pak ditëve, ish-missi shqiptar, Diellza Kolgeci u bë nën për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e quajtën vazjën e tyre me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.

Diellza nuk ka munguar me postime pasi u bë nënë.

Sot, ajo ka publikuar një foton më të ëmbël me vazjën e me të cilën na tregon se është nënë gjidhënëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE