0

Diellza Kolgeci para pak ditëve është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e kanë quajtur vajzën e tyre me emrin Helena, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është kthyer në shtëpi nga spitali bashkë me vajzën.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo në formë shumë të mirë, ndonëse vëtëm pak ditë pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE