0

Diellza Kolgeci dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata e quajtën vajzën e tyre me emrin Helena dhe fotot e saj i kemi aprë që në orët e para të lindjes.

Diellza nuk ka hezituar të jetë shumë aktive në rrjete sociale për të na treguar emocionin që po e përjeton.

Sot, ata kanë publikuar një foto ku shihet se kanë dalë për shëtitje me vajzën, e ky imazh është një ndër më të bukurit nga familja e tyre e vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE