0

Diellza Kolgeci mbrëmë ka ka organizuar një “Baby Shower”.

Në këtë festë, ajo kishte ftuar shumë miq të saj. Para të pranishmeve ajo ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës së saj përmes organizimit të “Baby Shower”.

Bukuroshja shqiptare dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova janë në pritje të një vajze, shkruan ORAinfo.

Por ajo që ju ka ikur të pranishmeve ka qenë barku i saj i rrumbullakët.

Për pak muaj, barku i Diellzës është rritur dukshëm. Ndërsa shtatzënia vetëm sa e ka zbukuruar Diallza Kolgecin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE