0

Diellza Kolgeci para pak ditëve është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e kanë quajtur vajzën e tyre me emrin Helena, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është kthyer në shtëpi nga spitali bashkë me vajzën.

Diellza nuk po ndalet me postime të ndryshme të vajzës e me to shohim se vajza po i ngjan shumë asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE