0

Diellza Kolgeci është një prej personazheve më të përfolura në media e në publik e në media.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe Diellza është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot, ka publikuar një foto ku shihet e veshur ngusht në javën e 37 të shtatzënisë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se Diellza nuk është shëndoshur fare gjatë kësaj kohe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE