0

Diellza Kolgeci është emri që për shumë vite ishte tejet i përfolur në media e në publik.

Ajo ishte një modele e suksesshme për vite dhe jeta e saj private është jo pak e përfolur.

Tani Diellza dhe basketbollisti I njohur, Fisnik Berisha, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E pak para lindjes, Diellza realizoi një set fotografik, ku po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE