0

Diellza Kolgeci është një prej emrave më të përfolur në publik e në media dhe krejt kjo për shkak të pamjes së saj.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Berisha po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Diellza para lindjes ka realizuar një set fotografik.

E ajo që merr gjithë vëmendjen është se Diellzën e ka shëndoshur shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE