0

Diellza vazhdon të jetë ndër femrat më atraktive.

Diellza para pak ditëve është bërë nënë për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova e pagëzuan vajzën me emrin Helena.

Diellza duket se e ka marrë vetën mjaftë mirë pas lindjes, e po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me burrin e vajzën, ku Diellza po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE