0

Diellza Kolgeci është shumë e përfolur në publik e në media dhe kjo falë paraqitjeve të saj.

Tani, ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAInfo.

Diellza tani është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe duket se është shëndoshur shumë gjatë kësaj kohe.

Ajo ka dalë me burrin dhe të dy po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE