0

Fisniku dhe Dhurata janë ndër ҫiftet më të njohura.

Ata gjithmonë shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Fisniku e Dhurata janë shumë aktivë në rrjetet sociale me postime të shumta.

Sot Dhurata ka publikuar një foto në të cilën shihet djali i tyre duke luajtur.

E në një tjetër, ata të dy shfaqen pranë njëri-tjetrit, tamam si dy të dashuruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE