0

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAvip.

Dhuratën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet në stilin e vajzave adoleshente.

Me jakne të shkurt, ajo nuk ka hezituar ta shfaqet kërthizën. /ORAvip/

SHPËRNDAJE