0

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës.

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, Sara ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet Dhurata Dora duke u kujdesur për Poem Blu.

Një shoqe si Dhurata.

SHPËRNDAJE