0

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret që solli rrymë të re në muzikën shqiptare.

Ajo u e njohur dhe tejet e përfolur që në paraqitjet e saj të para, dhe vazhdimisht ka publikuar këngë që janë bërë hite të padiskutuara, përcjell ORAinfo.

Dhurata shquhet edhe me stilin e veçantë edhe në pamje dhe çdo herë surprizën me paraqitjet e saj.

E së fundi, ajo ka bërë një ndryshim befasues në pamje, duke u bërë kështu një bionde tejet tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE