0

Është njëra ndër këngëtaret më energjike në estradën shqiptare, e për kë tjetër mund të bëhet fjalë përveç Dhurata Dorës.

Ajo ka sjell një stil krejt ndryshe në tregun muzikor e po ashtu suksesi i saj nuk ka të ndalur, përcjell ORAinfo.

Përpos muzikës ajo komentohet edhe rreth dukjes së saj. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krej zi.

Me këtë veshje, këngëtarja ka vënë në plan të parë barkun e sheshtë dhe dukej në top-formë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE