0

Kishte raste kur Meghan “nuk donte të ishte më gjallë”.

Dukesha e Sussex ka thënë se ajo e pa jetën brenda Familjes Mbretërore Britanike aq të vështirë sa që ndonjëherë ajo “nuk donte të ishte më gjallë”.

Në një intervistë televizive, Meghan i tha Oprah Winfrey se ajo nuk mori ndihmë kur e kërkoi atë. Ajo e vlerësoi si një pikë e ulët ishte kur Harry u pyet nga një anëtar i familjes së tij “sa e errët” mund të ishte lëkura e djalit të tyre, transmeton rtv21.

Princi Harry zbuloi gjithashtu se babai i tij, Princi Charles, ndaloi telefonatat e tij kur donte të tërhiqej. Intervista e shumëpritur me Oprah u transmetua gjatë natës në SHBA.

Ata gjithashtu njoftuan se foshnja e tyre, e cila do të vijë në verë, është një vajzë. Çifti u zhvendos në Kaliforni pasi zyrtarisht u tërhoq nga detyrat mbretërore në Mars të vitit 2020 dhe u njoftua muajin e kaluar se ata nuk do të ktheheshin si anëtarë të familjes Mbretërore.

SHPËRNDAJE