0

Konkurrentja më e re në Për’puthen, kush është vajza e re që “vuri në lëvizje” djemtë.

Sara është konkurrentja më e re e “Për’puthen” që u zgjodh mbrëmjen e kaluar nga vetë djemtë.

Por emri i saj nuk është i panjohur për publikun.

Kushdo që ka menduar se e ka parë diku tjetër, ka shumë të drejtë.

Ajo merret me muzikë dhe ka bërë një bashkëpunim me reperin Don Phenom për projektin e titulluar “Dirty Wine”.

Sara ka marrë vëmendjen e medias edhe për fotografitë provokuese në rrjete sociale.

Mbrëmjen e kaluar, Sara dhe Aristela ju bashkuan studios së Për’puthen Prime.

Pas prezantimit të vajzave, djemtë u vunë para një zgjedhje dhe me shumicë votash zgjodhën që Sara të qëndronte në program.

SHPËRNDAJE