0

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngët e saj të fundit kanë bërë bujë të madhe, e duket se po dëgjohen edhe nga politikanët tanë.

Ganimete Musliut duket se i kanë pëlqyer këngët e Tunës, e madje një pjesë të saj e ka publikuar edhe në Instagramin e saj dhe e ka etiketuar këngëtaren në fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE