0

Zanfina Ismaili është ndër këngëtaret që pëlqehej shumë në kohën kur ishte aktive.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me flokë të drejtuara dhe pa finerim.

“Sot për herë të parë në jetë flokët e mia janë duk kështu (pa fenirim) pas drejtimit permanent të flokëve! Tung feniri! Faleminderit @studozaci”, ka shkruar Zanfina.

Në stilin e ri Zanfina ka shkëlqyer /ORAinfo/

SHPËRNDAJE