0

Kur Nora Istrefi ishte bjonde dhe dukej shumë ndryshe.

Të gjithë e njohin Nora Istrefin, këngëtaren që prej shumë vitesh i reziston kohës me muzikë dhe stil.

Ajo nuk ndalet, ndërkohë që hiti i fundit i saj mbetet ai me Butrint Imerin.

Por, jo vetëm kaq. Nora, ka sjell një kolazh me këngët e saj të kënduara në verzionin akustik dhe në mënyrë të mrekullueshme, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja është 100 % zeshkane, ama një herë ka qenë edhe bjonde, që duket se ka qenë gabim.

Nuk i kanë hije, apo?

SHPËRNDAJE