0

Tea dhe Bearti deklarohen së bashku: Jemi shumë të lumtur.

Ish-konkurrentët e emisionit Përputhen së fundi zyrtarizuan dashurinë e tyre. Ata shprehen të lumtur që kanë gjetur njëri tjetrin.

Tea dhe Bearti po kalojnë shumë kohë në Kosovë. Pikërisht këtu kanë folur edhe për lidhjen e tyre.

Por pse mori kohë bërja publike e lidhjes së tyre?

“Ka marrë kohë njohja e njëri tjetrit sepse nuk kemi shumë kohë me njëri-tjetrit”, tha Tea për Prive.

Ajo tha se është e lumtur me Beartin dhe se ka mbyllur gjithçka me Përputhen, të cilët fillimisht i akuzoi se e mbajti në emision kundër dëshirës së saj.

“Është mbyllur gjithçka me produksionin’, tha Tea

SHPËRNDAJE