0

Lola dhe Dauti janë çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo në InstaStory e ka publikuar Dautin, i cili është pjesë e një emisioni./ORAinfo/

SHPËRNDAJE