0

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite ishte një ndër më të pëlqyerat.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj provate krahas asaj profesionale.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për dasmën që kanë bërë në shtëpinë e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE