0

Mbrëmë, djali i vetëm i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit i dha fund beqarisë.

Ata organizuan një dasmë tejet madhështore dhe më shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Padyshim që nuk munguan as shumica e kolegëve të këngëtares.

E në mesin e tyre ishin edhe këngëtaret, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behlulit.

Ato tani më nuk flasin me njëra-tjetrën dhe në dasmë ato nuk shihen askund bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE