0

Sot ka nisur dasma e djalit të këngëtares, Remize Osmanit.

Dasma madhështore do të zgjasë dy ditë me 7 dhe 8 prill, përcjell ORAinfo.

Përgatitjet e dasmes duket se kanë përfunduar dhe familja e nuses dhe dhëndrrit po presin ditën e madhe.

E sonte një natë para dasmës, në shtëpinë e Remzies janë mbledhur të gjithë dhe po vazllëzojnë e po këndojnë me defa./ORAinfo/

SHPËRNDAJE