0

Adelina Tahiri është këngëtarja qe u bë shumë e përfolur nga publiku që në paraqitjen e saj të parë në skenë.

Por më së shumti ajo u përfol në këto vitet e fundit kur u zbulua lidhja e saj me burrin e pasur maqedonas e më vonë edhe pas lindjes së djalit, shkruan ORAinfo.

Ajo po e shijon shumë këtë kohë si nënë e re dhe vazhdimisht është në pushime së bashku me familjen e saj. ajo këto ditë po qëndron në Bratislav ku po bën pushime luksoze.

Adelina ka publikuar një video ku shfaqet më nënën e saj duke dal për të bërë shopping.

Duket se burri i saj po kujdeset për djalin, ndërsa Adelina po bën ‘sefa’ nëpër Evropë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE