0

Mirsa Kërceli është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është larguar nga skena dhe ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë të re.

Mirëpo, ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot vajza e saj ka festuar ditëlindjen e dytë, e prindërit i kanë organizuar një festë madhështore./ORAinfo/

SHPËRNDAJE