0

Ja si duket Dafina Zeqiri pa pikë grimi e vetulla të pa hequra.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga femrat më të guximshme të skenës.

Ajo përflitet shumë sa i përket pamjes së jashtme, për arsye të eksperimenteve të shumta që bën me flokët, shkruan Kosovarja.
Jemi mësuar zakonisht ta shohim të grimosur e fotot e bëra me photoshop, por a e keni parë si duket Dafi pa pikë grimi e vetulla të pa hequra?
E keni mundësinë ta shihni në këtë imazh dhe ta bëni krahasimini se si duket më mirë me apo pa grim.

Ndryshe, Dafina po shijon lidhjen e saj me Dj Geek.

SHPËRNDAJE