0

Dafina Zeqiri është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të bardhë dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE